ابطال طلسم

ابطال طلسمات

ابطال طلسمات | شاید شما خود را یک شکست خورده می بینید و با وسواس در مورد آینده ای خیالی خیال پردازی می کنید که در آن به نوعی شادتر و موفق تر هستید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | یا ممکن است به طور مکرر در مورد شغل یا رابطه خود نگران باشید زیرا معتقدید نمی توانید به مردم اعتماد کنید یا به این دلیل که دنیا مکان امنی نیست.

ابطال طلسمات

ابطال طلسمات | جک کورنفیلد، معلم مراقبه بودایی، در کتاب خود، «مسیری با قلب»، این الگوهای همیشگی را بازدیدکنندگان اصرار می‌نامد و به آنها پیشنهاد می‌کند که به مدیتیشن شما (و زندگی شما!) بازگردند، زیرا به نوعی گیر افتاده یا ناتمام هستند.

استاد | وقتی توجه محبت آمیز و تحقیقات عمیق تری را که نیاز دارند به آنها می دهید (با بکارگیری بینش نافذی که در فصل 6 به طور مفصل در مورد آن صحبت می کنم. ممکن است در ابتدا متوجه شوید که آنها پیچیده تر و عمیق تر از آنچه تصور می کردید هستند.

ابطال طلسمات | در مدیتیشن‌های خود، ممکن است داستانی از گذشته خود (شامل تمام احساسات و حالات ذهنی همراه) را که در آن مورد سوء استفاده یا بی‌عدالتی قرار می‌گیرید، تکرار کنید.

اما با کاوش مداوم، آنها به تدریج انرژی و خرد پنهان خود را آشکار می کنند و آشکار می کنند. در واقع، هرچه بیشتر الگوهای خود را خنثی کنید.

ابطال طلسمات | انقباضات فیزیکی و پرانرژی موجود در قلب آنها را بیشتر رها می کنید، و آزادتر، جادارتر، گسترده تر – و بله، سالم تر! – می شوی در اینجا خلاصه‌ای از تکنیک‌های اولیه برای کشف الگوهای معمولی آمده است.

READ  شکستن طلسم گنج مار

خودتان آنها را آزمایش کنید، و اگر آنها را مفید یافتید، با خیال راحت آنها را در مدیتیشن خود بگنجانید. اگر گیر کرده اید یا می خواهید عمیق تر شوید، اما نمی دانید چگونه، ممکن است بخواهید خود را یک معلم مراقبه یا روان درمانگر آشنا با این رویکرد بیابید.

ابطال طلسمات | برای اطلاعات بیشتر در مورد یافتن یک درمانگر، به بخش “دانستن [و زمان] کمک گرفتن با الگوهای خود” در بعد این فصل مراجعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد یافتن یک معلم، به فصل 15 مراجعه کنید. و برای درمان دقیق تر بسیاری از موارد این تکنیک‌ها را، A Path with Heart اثر جک کورنفیلد را بررسی کنید.

ابطال طلسمات | نام‌گذاری آهنگ‌های خود، کورنفیلد توصیه می‌کند به‌عنوان روشی طنزآمیز برای شروع، می‌توانید «ده آهنگ برتر» خود را نام‌گذاری و شماره‌گذاری کنید. (اگر ترجیح می دهید می توانید روی پنج توقف کنید.) سپس وقتی یک آهنگ خاص (الگوی معمولی) تکرار می شود.

می توانید به سادگی متوجه آن شوید و بدون اینکه یک بار دیگر در همان الگوی دردناک درگیر شوید، آن را نام ببرید. این رویکرد، نسخه دیگری از نام‌گذاری تجربه شما (که قبلاً توضیح دادم)، می‌تواند مفید باشد.

ابطال طلسمات | اما فقط شما را تا اینجا پیش می‌برد. گسترش آگاهی بخشی از الگو که خود را در مدیتیشن به شما نشان می دهد ممکن است فقط نوک کوه یخ ضرب المثلی باشد.

شاید در قسمت پایین شکم خود احساس تنش می کنید و دلیل آن را نمی دانید. اگر آگاهی خود را گسترش دهید، ممکن است متوجه شوید که در زیر سطح، ترس از آینده نهفته است.

READ  بهترین دعانویس در استان بوشهر

ابطال طلسمات | و در زیر ترس لایه‌ای از آسیب نهفته است. هنگامی که افکار و ایده‌ها را نیز وارد می‌کنید، ممکن است در اعماق وجودتان متوجه شوید که ناکافی هستید.

بنابراین می ترسید که نتوانید با آن کنار بیایید و وقتی دیگران از شما انتقاد می کنند احساس ناراحتی می کنید زیرا این فقط تصویر منفی شما را از خود تأیید می کند.

ابطال طلسمات | با استقبال از طیف کاملی از خود تصویر منفی شما را تأیید می کند. با استقبال از طیف کامل افکار، تصاویر و احساسات، فضای درونی ایجاد می‌کنید که در آن الگو می‌تواند به تدریج باز شود و آزاد شود.

به من اعتماد کنید، این رویکرد در واقع کار می کند، اگرچه شما فوراً به نتیجه نخواهید رسید! احساس احساسات الگوها اغلب تا زمانی که احساسات زیربنایی کاملاً احساس شوند ادامه می یابند.

ابطال طلسمات | درست است، من گفتم احساس کردم، نه صرفاً تصدیق یا نامگذاری! بسیاری از مردم احساسات خود را دور از دسترس نگه می دارند یا آنها را با افکار یا ایده ها اشتباه می گیرند.

من همیشه می‌توانستم به طور انتزاعی در مورد غم یا ترس صحبت کنم، اما سال‌ها مدیتیشن طول کشید (و برخی درمان‌های ماهرانه؛ به بخش «دانستن [و زمان] کمک گرفتن با الگوهای خود مراجعه کنید) قبل از اینکه بدانم واقعاً چه احساسی دارند.

ابطال طلسمات | بدن من. افراد دیگر (همانطور که در بخش قبلی «مدیتیشن با احساسات چالش برانگیز» اشاره کردم) کاملاً درگیر احساسات خود می شوند.

همانطور که آگاهی خود را گسترش می دهید، از خود بپرسید: “من هنوز چه احساساتی را تجربه نکرده ام؟” احساس کردن احساسات شما آنها را بزرگتر یا بدتر نمی کند، حداقل در دراز مدت. این در واقع به آنها اجازه می دهد تا حرکت کنند و آزاد شوند!

READ  طلسم زبان بند جمیع خلایق

ابطال طلسمات | توجه به مقاومت و دلبستگی خود همانطور که قبلاً اشاره کردم، آنچه در مقابل آن مقاومت می کنید ادامه دارد – به این نکته اضافه می کنم که آنچه به آن دلبسته اید نیز ادامه دارد.

اگر یک داستان خاص یا یک احساس چالش برانگیز مدام در ذهن شما تکرار می شود، رابطه خود را با آن کشف کنید.

ابطال طلسمات | به عنوان مثال، بپرسید: در مورد این الگو یا داستان خاص چه احساسی دارم؟ آیا من علاقه خاصی به حفظ آن دارم؟ اگر چنین است، چه نتیجه ای از آن دارم؟

اگر آن را رها کنم می ترسم چه اتفاقی بیفتد؟ آیا آن را به عنوان نامطلوب قضاوت می کنم و برای خلاص شدن از شر آن تلاش می کنم؟

ابطال طلسمات | اگر چنین است، چه چیزی را در آن دوست ندارم؟ هنگامی که می توانید آرام باشید و به آرامی الگو را با آگاهی بپذیرید (همانطور که در بخش های قبلی توضیح داده شد)، ممکن است.

متوجه شوید که الگوی که بسیار سفت و محکم شده بود، آرام می شود. پیدا کردن حکمت گاهی اوقات داستان‌ها یا الگوهای تکرارشونده حکمتی برای انتقال دارند.

ابطال طلسمات | تا زمانی که شما گوش نکنید از نق زدن دست بر نمی‌دارند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − چهار =