ابطال طلسمات


نظرات

مقاله علمی

ابطال طلسم

ابطال طلسمات | شاید شما خود را یک شکست خورده می بینید و با وسواس در مورد آینده ای خیالی خیال پردازی می کنید که در آن به نوعی شادتر و موفق تر هستید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | یا ممکن است به طور مکرر در مورد شغل یا رابطه خود نگران باشید زیرا معتقدید نمی توانید به مردم اعتماد کنید یا به این دلیل که دنیا مکان امنی نیست.

ابطال طلسمات

ابطال طلسمات | جک کورنفیلد، معلم مراقبه بودایی، در کتاب خود، «مسیری با قلب»، این الگوهای همیشگی را بازدیدکنندگان اصرار می‌نامد و به آنها پیشنهاد می‌کند که به مدیتیشن شما (و زندگی شما!) بازگردند، زیرا به نوعی گیر افتاده یا ناتمام هستند.

استاد | وقتی توجه محبت آمیز و تحقیقات عمیق تری را که نیاز دارند به آنها می دهید (با بکارگیری بینش نافذی که در فصل 6 به طور مفصل در مورد آن صحبت می کنم. ممکن است در ابتدا متوجه شوید که آنها پیچیده تر و عمیق تر از آنچه تصور می کردید هستند.

ابطال طلسمات | در مدیتیشن‌های خود، ممکن است داستانی از گذشته خود (شامل تمام احساسات و حالات ذهنی همراه) را که در آن مورد سوء استفاده یا بی‌عدالتی قرار می‌گیرید، تکرار کنید.

اما با کاوش مداوم، آنها به تدریج انرژی و خرد پنهان خود را آشکار می کنند و آشکار می کنند. در واقع، هرچه بیشتر الگوهای خود را خنثی کنید.

ابطال طلسمات | انقباضات فیزیکی و پرانرژی موجود در قلب آنها را بیشتر رها می کنید، و آزادتر، جادارتر، گسترده تر – و بله، سالم تر! – می شوی در اینجا خلاصه‌ای از تکنیک‌های اولیه برای کشف الگوهای معمولی آمده است.

READ  شکستن طلسم ازدواج پسر

خودتان آنها را آزمایش کنید، و اگر آنها را مفید یافتید، با خیال راحت آنها را در مدیتیشن خود بگنجانید. اگر گیر کرده اید یا می خواهید عمیق تر شوید، اما نمی دانید چگونه، ممکن است بخواهید خود را یک معلم مراقبه یا روان درمانگر آشنا با این رویکرد بیابید.

ابطال طلسمات | برای اطلاعات بیشتر در مورد یافتن یک درمانگر، به بخش “دانستن [و زمان] کمک گرفتن با الگوهای خود” در بعد این فصل مراجعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد یافتن یک معلم، به فصل 15 مراجعه کنید. و برای درمان دقیق تر بسیاری از موارد این تکنیک‌ها را، A Path with Heart اثر جک کورنفیلد را بررسی کنید.

ابطال طلسمات | نام‌گذاری آهنگ‌های خود، کورنفیلد توصیه می‌کند به‌عنوان روشی طنزآمیز برای شروع، می‌توانید «ده آهنگ برتر» خود را نام‌گذاری و شماره‌گذاری کنید. (اگر ترجیح می دهید می توانید روی پنج توقف کنید.) سپس وقتی یک آهنگ خاص (الگوی معمولی) تکرار می شود.

می توانید به سادگی متوجه آن شوید و بدون اینکه یک بار دیگر در همان الگوی دردناک درگیر شوید، آن را نام ببرید. این رویکرد، نسخه دیگری از نام‌گذاری تجربه شما (که قبلاً توضیح دادم)، می‌تواند مفید باشد.

ابطال طلسمات | اما فقط شما را تا اینجا پیش می‌برد. گسترش آگاهی بخشی از الگو که خود را در مدیتیشن به شما نشان می دهد ممکن است فقط نوک کوه یخ ضرب المثلی باشد.

شاید در قسمت پایین شکم خود احساس تنش می کنید و دلیل آن را نمی دانید. اگر آگاهی خود را گسترش دهید، ممکن است متوجه شوید که در زیر سطح، ترس از آینده نهفته است.

READ  نوشتن دعا برای خرید ماشین

ابطال طلسمات | و در زیر ترس لایه‌ای از آسیب نهفته است. هنگامی که افکار و ایده‌ها را نیز وارد می‌کنید، ممکن است در اعماق وجودتان متوجه شوید که ناکافی هستید.

بنابراین می ترسید که نتوانید با آن کنار بیایید و وقتی دیگران از شما انتقاد می کنند احساس ناراحتی می کنید زیرا این فقط تصویر منفی شما را از خود تأیید می کند.

ابطال طلسمات | با استقبال از طیف کاملی از خود تصویر منفی شما را تأیید می کند. با استقبال از طیف کامل افکار، تصاویر و احساسات، فضای درونی ایجاد می‌کنید که در آن الگو می‌تواند به تدریج باز شود و آزاد شود.

به من اعتماد کنید، این رویکرد در واقع کار می کند، اگرچه شما فوراً به نتیجه نخواهید رسید! احساس احساسات الگوها اغلب تا زمانی که احساسات زیربنایی کاملاً احساس شوند ادامه می یابند.

ابطال طلسمات | درست است، من گفتم احساس کردم، نه صرفاً تصدیق یا نامگذاری! بسیاری از مردم احساسات خود را دور از دسترس نگه می دارند یا آنها را با افکار یا ایده ها اشتباه می گیرند.

من همیشه می‌توانستم به طور انتزاعی در مورد غم یا ترس صحبت کنم، اما سال‌ها مدیتیشن طول کشید (و برخی درمان‌های ماهرانه؛ به بخش «دانستن [و زمان] کمک گرفتن با الگوهای خود مراجعه کنید) قبل از اینکه بدانم واقعاً چه احساسی دارند.

ابطال طلسمات | بدن من. افراد دیگر (همانطور که در بخش قبلی «مدیتیشن با احساسات چالش برانگیز» اشاره کردم) کاملاً درگیر احساسات خود می شوند.

همانطور که آگاهی خود را گسترش می دهید، از خود بپرسید: “من هنوز چه احساساتی را تجربه نکرده ام؟” احساس کردن احساسات شما آنها را بزرگتر یا بدتر نمی کند، حداقل در دراز مدت. این در واقع به آنها اجازه می دهد تا حرکت کنند و آزاد شوند!

READ  دعا نویس استاد راد

ابطال طلسمات | توجه به مقاومت و دلبستگی خود همانطور که قبلاً اشاره کردم، آنچه در مقابل آن مقاومت می کنید ادامه دارد – به این نکته اضافه می کنم که آنچه به آن دلبسته اید نیز ادامه دارد.

اگر یک داستان خاص یا یک احساس چالش برانگیز مدام در ذهن شما تکرار می شود، رابطه خود را با آن کشف کنید.

ابطال طلسمات | به عنوان مثال، بپرسید: در مورد این الگو یا داستان خاص چه احساسی دارم؟ آیا من علاقه خاصی به حفظ آن دارم؟ اگر چنین است، چه نتیجه ای از آن دارم؟

اگر آن را رها کنم می ترسم چه اتفاقی بیفتد؟ آیا آن را به عنوان نامطلوب قضاوت می کنم و برای خلاص شدن از شر آن تلاش می کنم؟

ابطال طلسمات | اگر چنین است، چه چیزی را در آن دوست ندارم؟ هنگامی که می توانید آرام باشید و به آرامی الگو را با آگاهی بپذیرید (همانطور که در بخش های قبلی توضیح داده شد)، ممکن است.

متوجه شوید که الگوی که بسیار سفت و محکم شده بود، آرام می شود. پیدا کردن حکمت گاهی اوقات داستان‌ها یا الگوهای تکرارشونده حکمتی برای انتقال دارند.

ابطال طلسمات | تا زمانی که شما گوش نکنید از نق زدن دست بر نمی‌دارند.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + چهار =

نوشته های مشابه