ابطال طلسم

ابطال سحر و طلسم مرشوش

ابطال سحر و طلسم مرشوش | ممکن است از چیزهایی بترسید که اگر وارد زمینی اساساً ناشناخته شوید، یا از چیزهایی که اگر حتی برای چند لحظه به سمت داخل بچرخید، بترسید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اما این تغییر از بیرونی به درونی دقیقا همان ژست ساده اما رادیکالی است که مدیتیشن به آن نیاز دارد.

ابطال سحر و طلسم مرشوش

ابطال سحر و طلسم مرشوش | اگرچه من در مورد چرخش به درون صحبت می کنم، تغییری که پیشنهاد می کنم در واقع چندین بعد مرتبط دارد: محتوا برای پردازش: به جای غرق شدن در معنای چیزی که حس می کنید.

استاد | فکر می کنید یا احساس می کنید، می توانید علاقه و توجه خود را به آن معطوف کنید. چگونه تجربه رخ می دهد یا به واقعیت صرف خود تجربه.

ابطال سحر و طلسم مرشوش | به عنوان مثال، به جای گم شدن در فکر کردن یا رویاپردازی، می توانید متوجه شوید که چگونه ذهنتان از فکری به فکر دیگر می چرخد ​​- یا فقط مشاهده کنید که در حال فکر کردن هستید.

به جای اینکه ترس خود را متحیر کنید یا آنچه را تصور می کنید به شما معنی می دهد یا می خواهد به شما بگوید.

ابطال سحر و طلسم مرشوش | می توانید متوجه شوید که چگونه امواج تنش در شکم شما حرکت می کند – یا به سادگی متوجه شوید که احساس می کنید.

بیرونی به درونی: در ابتدا، باید با توجه خاص به تجربه درونی، تمایل معمول خود را برای هدایت بیرونی متعادل کنید.

ابطال سحر و طلسم مرشوش | در نهایت، شما قادر خواهید بود همان کیفیت آگاهی را به هر تجربه ای، چه درونی و چه بیرونی، بیاورید. دست دوم برای کارگردانی: حتی مفیدتر از درونی و بیرونی، تمایز بین تجربه دست دوم و تجربه مستقیم است.

READ  فال شکستن طلسم

تجربه دست دوم توسط ذهن فیلتر و تحریف شده است و اغلب به افکار مربوط به گذشته یا آینده مربوط می شود.

ابطال سحر و طلسم مرشوش | در حالی که تجربه مستقیم فقط در زمان حال یافت می شود و از طریق حواس قابل دسترسی است.

علاوه بر چرخش به درون، مدیتیشن شامل دور کردن توجه شما از داستانی است که ذهن شما درباره تجربه شما می چرخد ​​و به سمت خود تجربه مستقیم می رود.

ابطال سحر و طلسم مرشوش | شما تقریباً تمام ساعات بیداری خود را صرف عجله از یک کار، پروژه یا فعالیت به دیگری می کنید.

آیا به یاد دارید که فقط بودن چگونه است، همان کاری که در دوران کودکی یا کودکی شما انجام می دادید، در حالی که در یک بعدازظهر تابستانی فقط در حال بازی یا دراز کشیدن روی چمن بودید؟

ابطال سحر و طلسم مرشوش | مدیتیشن به شما این فرصت را می دهد که این تغییر حیاتی را از انجام دادن به وجود انجام دهید.

آرامش دادن به بدن آرامش دادن به بدن همانطور که رشته پزشکی ذهن و بدن به ما یادآوری می کند – و یوگی ها و حکیمان هزاران سال است که به ما گفته اند – بدن، ذهن و قلب شما یکپارچه تشکیل می شوند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + شش =