ابطال سحر جادو طلسم


نظرات

مقاله علمی

ابطال طلسم

ابطال سحر جادو طلسم | براون از این فرضیه پیروی می کند که برای اولین بار در خون مقدس، جام مقدس توسط بایگنت، لی و لینکلن بیان شد، که برای قرن ها لژ کاتولیک رومی-لوسیفر پیدا شد!

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | کلیسای 193 به طور مخفیانه از فرزندان خونی عیسی مسیح و همسر ادعایی او محافظت می کرد و به طور مخفیانه به دنبال دادن قدرت سیاسی به این خط خونی بود.

ابطال سحر جادو طلسم

ابطال سحر جادو طلسم | هیچ چیز نمی تواند دور از حقیقت باشد. در واقع، کلیسای رم در پی آن بود که پیروان این عقیده و کسانی را که عقاید مشابهی داشتند، به هر وسیله ممکن از بین ببرد.

استاد | حتی شرورترین پاپ‌ها آموزه‌های کلیسای پیتر را دست نخورده نگه داشتند و با دگرگونی‌ها مبارزه کردند، حتی اگر شخصاً غیراخلاقی بودند.

ابطال سحر جادو طلسم | اینجاست که ایده های ترویج شده در اثر داستانی دن براون در این زمینه، با عنوان رمز داوینچی، نادرست است.

این بدان معنا نیست که در کلیسای کاتولیک افرادی مانند پیروان یعقوب فرانک وجود نداشتند که نظرات عجیب و بدعت آمیزی داشتند که آموزه های برادران روح آزاد را تقلید می کردند.

ابطال سحر جادو طلسم | با این حال، کاتولیک رومی سنتی هرگز چنین افرادی را تحمل نکرد – یعنی تا همین اواخر، همانطور که در زیر نشان داده خواهد شد.

قبل از پرداختن به این مصالحه توسط واتیکان، باید نگاهی به شاخه‌های مختلفی بیندازیم که فاضلاب زیرزمینی، که توسط برادران روح آزاد ترویج می‌شود.

ابطال سحر جادو طلسم | تقسیم و سپس دوباره به آن‌ها وصل شد. شاخه ماسونی همانطور که یوهانس نولز در کتاب استادانه و شگفت انگیز خود به نام مرگ سیاه () اشاره کرد.

READ  دعانویس قافله باشی

هنگامی که آنها از کنترل رم رها شدند و توانستند عقاید عجیب خود را بدون دخالت واتیکان تمرین کنند، برادران روح آزاد معرفی کردند.

ابطال سحر جادو طلسم | نقاشی های دیواری شیطانی و پورنوگرافیک به سازه های مختلف کلیسا. صنعتگرانی که در واقع این تصاویر توهین آمیز و همجنسگرایانه را تولید کردند، باید فراماسون بودند.

در قرون وسطی، فقط فراماسون ها مهارت ایجاد سنگ کاری و هنری پیچیده را داشتند که اکنون کلیساها و کلیساهای بدعت گذار را تزئین می کند.

ابطال سحر جادو طلسم | بی دلیل نیست که نتیجه بگیریم برخی از شاخه های فراماسون ها به عقاید بدعت آمیز برادران و دیگر فرقه های لوسیفری در فرانسه گرویده اند.

حتی پس از آن که جنگ صلیبی آلبیژن برای توقف این فرقه ها فراخوانده شد، گروه های غیرمتعارفی در جنوب فرانسه شکوفا شد.

ابطال سحر جادو طلسم | «پس از اینکه کلیسای رم کنترل کلیسایی را دوباره به دست آورد، فراماسون ها به راحتی می توانستند آموزه هایی را که توسط لژ 194 لوسیفر، برادران روح آزاد، حمایت می شد، در جامعه مخفی خود حفظ کنند.

فراماسون‌ها که برادر هم بودند، می‌توانستند این الهیات بدعت‌گرایانه را دقیقاً زیر نظر اسقف‌های کاتولیک که برای بازگرداندن مردم محلی فرستاده شده بودند، در برادری خود بگنجانند.

ابطال سحر جادو طلسم | باید به خاطر داشت که برادران در واقع لوسیفری بودند، زیرا مراسم جنسی عجیب و غریب آنها از شورش لوسیفر تقلید می کرد.

ادعای آنها برای خدا بودن، نمایش کوچکی از تلاش اولیه فرشته افتاده برای غصب بهشت ​​بود. چنین فعالیت های جنسی نوعی سفر قدرت لوسیفری است که در آن فداییان تمام محدودیت های جنسی ایجاد شده توسط کلیسای رم را مسخره می کنند.

READ  دعانویس استاد دولتی

ابطال سحر جادو طلسم | لوسیفر در واقع در آیین های فراماسونری به عنوان ستاره صبح پرستش می شود و اعضای آن «فرزندان ستاره صبح» نامیده می شوند.

که اشاره آشکاری به شورش لوسیفر است که در آیزایا  نقل شده است.»35 این باور در فراماسونری مدرن باقی مانده است.

ابطال سحر جادو طلسم | به این نقل قول از آلبرت پایک، غیبی که به شکل گیری فراماسونری مدرن کمک کرد، توجه کنید: «لوسیفر، حامل نور!

نام عجیب و مرموز به روح تاریکی! لوسیفر، پسر صبح! آیا او حامل نور است؟ . . . شک نکن!» 36 (پژوهشگر دکتر جان آنکربرگ تشخیص داده است که این گفته علیرغم اختلاف نظر پیرامون صحت نقل قول معتبر است.

ابطال سحر جادو طلسم | در فصل مربوط به SRA و شستشوی مغزی، دیدیم که بنیانگذار مورمونیسم، جوزف اسمیت، یک ماسون بود و او. و جانشین او، بریگام یانگ، عقاید، باورها و نمادهای فراماسونری را وارد مورمونیسم کردند. این یک شاخه جانبی از فاضلاب زیرزمینی است.

ابطال سحر جادو طلسم | مورمون ها حتی به لوسیفر جایگاه بالایی در الهیات خود می دهند و او را برادر روح عیسی می نامند. هیچ شیطانی به معنای مسیحی در الهیات مقدسین آخرالزمان وجود ندارد.

مورمون ها شیطان را به عنوان جنبه ای از خدا می پرستند. با این حال، آیا مدرکی وجود دارد که مورمون ها درگیر مراسم جنسی عجیب برادران روح آزاد هستند؟

ابطال سحر جادو طلسم | عجیب است که پاسخ مثبت است. روزنامه‌نگار کنت لارسون گزارش داده است که کلیسای مقدسین روزهای آخر دچار یک بحران پدوفیلی است که وضعیت کلیسای کاتولیک رومی را شبیه‌سازی می‌کند.

READ  بهترین دعانویس در چهارمحال و بختیاری

به گفته وکیلی که وکالت قربانیان سوء استفاده در کلیسای LDS را بر عهده دارد، اقدام قانونی او تنها اولین قدم در «مبارزه طولانی برای افشای لوسیفر لژ یافت شده است! 195 الگوی اپیدمی کلیسای مورمون برای ایجاد یک پناهگاه امن و مخفی برای کودک آزاران.»

ابطال سحر جادو طلسم | نه تنها این، بلکه الهیات مورمون افرادی مانند برایان دیوید میچل را که الیزابت اسمارت را ربود.

همچنین افراد فاسدتری را به وجود آورده است. این مورد جفری لاندگرن است – مورمونی که مانند آلیستر کراولی، تصوری از خود به عنوان جس داشت.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =

نوشته های مشابه