ابطال طلسم

ابطال سحر جادو طلسم

ابطال سحر جادو طلسم | براون از این فرضیه پیروی می کند که برای اولین بار در خون مقدس، جام مقدس توسط بایگنت، لی و لینکلن بیان شد، که برای قرن ها لژ کاتولیک رومی-لوسیفر پیدا شد!

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | کلیسای 193 به طور مخفیانه از فرزندان خونی عیسی مسیح و همسر ادعایی او محافظت می کرد و به طور مخفیانه به دنبال دادن قدرت سیاسی به این خط خونی بود.

ابطال سحر جادو طلسم

ابطال سحر جادو طلسم | هیچ چیز نمی تواند دور از حقیقت باشد. در واقع، کلیسای رم در پی آن بود که پیروان این عقیده و کسانی را که عقاید مشابهی داشتند، به هر وسیله ممکن از بین ببرد.

استاد | حتی شرورترین پاپ‌ها آموزه‌های کلیسای پیتر را دست نخورده نگه داشتند و با دگرگونی‌ها مبارزه کردند، حتی اگر شخصاً غیراخلاقی بودند.

ابطال سحر جادو طلسم | اینجاست که ایده های ترویج شده در اثر داستانی دن براون در این زمینه، با عنوان رمز داوینچی، نادرست است.

این بدان معنا نیست که در کلیسای کاتولیک افرادی مانند پیروان یعقوب فرانک وجود نداشتند که نظرات عجیب و بدعت آمیزی داشتند که آموزه های برادران روح آزاد را تقلید می کردند.

ابطال سحر جادو طلسم | با این حال، کاتولیک رومی سنتی هرگز چنین افرادی را تحمل نکرد – یعنی تا همین اواخر، همانطور که در زیر نشان داده خواهد شد.

قبل از پرداختن به این مصالحه توسط واتیکان، باید نگاهی به شاخه‌های مختلفی بیندازیم که فاضلاب زیرزمینی، که توسط برادران روح آزاد ترویج می‌شود.

ابطال سحر جادو طلسم | تقسیم و سپس دوباره به آن‌ها وصل شد. شاخه ماسونی همانطور که یوهانس نولز در کتاب استادانه و شگفت انگیز خود به نام مرگ سیاه () اشاره کرد.

READ  ابطال طلسم با سرکه

هنگامی که آنها از کنترل رم رها شدند و توانستند عقاید عجیب خود را بدون دخالت واتیکان تمرین کنند، برادران روح آزاد معرفی کردند.

ابطال سحر جادو طلسم | نقاشی های دیواری شیطانی و پورنوگرافیک به سازه های مختلف کلیسا. صنعتگرانی که در واقع این تصاویر توهین آمیز و همجنسگرایانه را تولید کردند، باید فراماسون بودند.

در قرون وسطی، فقط فراماسون ها مهارت ایجاد سنگ کاری و هنری پیچیده را داشتند که اکنون کلیساها و کلیساهای بدعت گذار را تزئین می کند.

ابطال سحر جادو طلسم | بی دلیل نیست که نتیجه بگیریم برخی از شاخه های فراماسون ها به عقاید بدعت آمیز برادران و دیگر فرقه های لوسیفری در فرانسه گرویده اند.

حتی پس از آن که جنگ صلیبی آلبیژن برای توقف این فرقه ها فراخوانده شد، گروه های غیرمتعارفی در جنوب فرانسه شکوفا شد.

ابطال سحر جادو طلسم | «پس از اینکه کلیسای رم کنترل کلیسایی را دوباره به دست آورد، فراماسون ها به راحتی می توانستند آموزه هایی را که توسط لژ 194 لوسیفر، برادران روح آزاد، حمایت می شد، در جامعه مخفی خود حفظ کنند.

فراماسون‌ها که برادر هم بودند، می‌توانستند این الهیات بدعت‌گرایانه را دقیقاً زیر نظر اسقف‌های کاتولیک که برای بازگرداندن مردم محلی فرستاده شده بودند، در برادری خود بگنجانند.

ابطال سحر جادو طلسم | باید به خاطر داشت که برادران در واقع لوسیفری بودند، زیرا مراسم جنسی عجیب و غریب آنها از شورش لوسیفر تقلید می کرد.

ادعای آنها برای خدا بودن، نمایش کوچکی از تلاش اولیه فرشته افتاده برای غصب بهشت ​​بود. چنین فعالیت های جنسی نوعی سفر قدرت لوسیفری است که در آن فداییان تمام محدودیت های جنسی ایجاد شده توسط کلیسای رم را مسخره می کنند.

READ  دعا نویسی محبت

ابطال سحر جادو طلسم | لوسیفر در واقع در آیین های فراماسونری به عنوان ستاره صبح پرستش می شود و اعضای آن «فرزندان ستاره صبح» نامیده می شوند.

که اشاره آشکاری به شورش لوسیفر است که در آیزایا  نقل شده است.»35 این باور در فراماسونری مدرن باقی مانده است.

ابطال سحر جادو طلسم | به این نقل قول از آلبرت پایک، غیبی که به شکل گیری فراماسونری مدرن کمک کرد، توجه کنید: «لوسیفر، حامل نور!

نام عجیب و مرموز به روح تاریکی! لوسیفر، پسر صبح! آیا او حامل نور است؟ . . . شک نکن!» 36 (پژوهشگر دکتر جان آنکربرگ تشخیص داده است که این گفته علیرغم اختلاف نظر پیرامون صحت نقل قول معتبر است.

ابطال سحر جادو طلسم | در فصل مربوط به SRA و شستشوی مغزی، دیدیم که بنیانگذار مورمونیسم، جوزف اسمیت، یک ماسون بود و او. و جانشین او، بریگام یانگ، عقاید، باورها و نمادهای فراماسونری را وارد مورمونیسم کردند. این یک شاخه جانبی از فاضلاب زیرزمینی است.

ابطال سحر جادو طلسم | مورمون ها حتی به لوسیفر جایگاه بالایی در الهیات خود می دهند و او را برادر روح عیسی می نامند. هیچ شیطانی به معنای مسیحی در الهیات مقدسین آخرالزمان وجود ندارد.

مورمون ها شیطان را به عنوان جنبه ای از خدا می پرستند. با این حال، آیا مدرکی وجود دارد که مورمون ها درگیر مراسم جنسی عجیب برادران روح آزاد هستند؟

ابطال سحر جادو طلسم | عجیب است که پاسخ مثبت است. روزنامه‌نگار کنت لارسون گزارش داده است که کلیسای مقدسین روزهای آخر دچار یک بحران پدوفیلی است که وضعیت کلیسای کاتولیک رومی را شبیه‌سازی می‌کند.

READ  دعا نوشتن صحت دارد

به گفته وکیلی که وکالت قربانیان سوء استفاده در کلیسای LDS را بر عهده دارد، اقدام قانونی او تنها اولین قدم در «مبارزه طولانی برای افشای لوسیفر لژ یافت شده است! 195 الگوی اپیدمی کلیسای مورمون برای ایجاد یک پناهگاه امن و مخفی برای کودک آزاران.»

ابطال سحر جادو طلسم | نه تنها این، بلکه الهیات مورمون افرادی مانند برایان دیوید میچل را که الیزابت اسمارت را ربود.

همچنین افراد فاسدتری را به وجود آورده است. این مورد جفری لاندگرن است – مورمونی که مانند آلیستر کراولی، تصوری از خود به عنوان جس داشت.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =