آیا شکستن طلسم حقیقت دارد


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

آیا شکستن طلسم حقیقت دارد | فقط یک سال از کالج در کالیفرنیا، خودم را با چهار دوست دختر “مستمر” به طور همزمان دیدم. من با سه نفر از آنها می خوابیدم و در اصل نامزد بودم تا با دو نفر از آنها ازدواج کنم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | هیچ کس از بقیه خبر نداشت. چرا همه اینها را به اشتراک می گذارم؟ اول، بنابراین شما می دانید که من کشش آتشین رابطه جنسی قبل از ازدواج را درک می کنم.

آیا شکستن طلسم حقیقت دارد

آیا شکستن طلسم حقیقت دارد | میدونم کجا زندگی میکنی دوم، اگر قبلاً در اطراف می‌خوابید، اما می‌دانید که نباید بخوابید، من به شما امید می‌دهم.

استاد | در عرض دوازده ماه کوتاه، از توانایی نه گفتن در یک کمپینگ خلوت در یک شب مهتابی به این که بتوانم در هر شبی در هر رختخوابی بله بگویم، تبدیل شدم.

آیا شکستن طلسم حقیقت دارد | همانطور که به زودی خواهید دید، خداوند کل طرز فکر من را در مورد رابطه جنسی قبل از ازدواج تغییر داد.

دو 2 فاصله از خدا حتی وقتی در روزهای مجردی از رختخواب به رختخواب می پریدم، متوجه هیچ مشکلی در زندگی ام نشدم.

آیا شکستن طلسم حقیقت دارد | اوه، مطمئناً من به صورت پراکنده در کلیسا شرکت می کردم و گهگاه سخنان کشیش در قلبم نفوذ می کرد.

اما او که بود؟ علاوه بر این، من عاشق دوست دخترم بودم. به هیچ کس صدمه ای وارد نشد، من استدلال کردم. اما نامادری من متوجه شد که چیزی اشتباه است.

آیا شکستن طلسم حقیقت دارد | پدرم در نهایت دوباره ازدواج کرده بود، و وقتی به خانه در آیووا رفتم، گهگاه مرا از رودخانه به معبد انجیل مولین در مولین، ایلینوی می‌کشاند.

انجیل در آن کلیسا موعظه شد، اما برای من کل صحنه مضحک بود. من اغلب بدبینانه می خندیدم، فقط به مردم آنجا فکر می کردم.

READ  دعانویس در زاغه همدان

آیا شکستن طلسم حقیقت دارد | پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه استنفورد با مدرک ممتاز در جامعه شناسی، در منطقه سانفرانسیسکو به عنوان مشاور سرمایه گذاری مشغول به کار شدم.

یک روز در ماه می، تا دیر وقت در دفتر ماندم. همه به خانه رفته بودند و من را با افکار ناراحت کننده تنها گذاشتند.

آیا شکستن طلسم حقیقت دارد | صندلی ام را به اطراف چرخاندم و پاهایم را روی کریدنزا تکیه دادم تا به غروب آفتاب معمولی کالیفرنیا خیره شوم.

هنگامی که خورشید در زیر افق فرو رفت، خدا به نحوی صحنه را با مکاشفه وحشتناک آنچه که من شده بودم قطع کرد. نگاهی به … شما!

آیا شکستن طلسم حقیقت دارد | این یک تجربه متفاوت برای من بود. اوه، من می دانستم خدا کیست و حتی گاهی دعا کرده بودم که او را در زندگی ام نزدیک تر کنم.

اما با این وجود، عصر روز بعد با دانشجوی فارغ التحصیل فرانسوی – یا یکی از سایرین، به رختخواب می رفتم. من هرگز واقعاً منظورم آن دعاها نبود.

آیا شکستن طلسم حقیقت دارد | سپس دوباره، کلمه من در آن زمان هرگز معنی زیادی نداشت، و من آن را می دانستم. دوستان من هم این را فهمیدند.

کورکی، یکی از دوستان من، یک اصطلاح عامیانه برای این نقص شخصیت من ابداع کرده بود. به “فرد اوت” قول دادن به جایی بود و بعد ظاهر نشدن، و این عبارت رنگارنگ به بخشی از واژگان در حلقه دوستان من تبدیل شد.

آیا شکستن طلسم حقیقت دارد | بعد از آن دعاهای قبلی، من فقط از خدا “فرید” می کردم. اما این بار نه. نمی‌دانم او آن شب چگونه این کار را در دفتر من در سانفرانسیسکو انجام داد.

READ  کانال طلسم استاد محمد

اما خدا به من نشان داد که با گناهم چقدر ناامیدکننده زشت شده‌ام. اشک غم و ناامیدی روی صورتم جاری شد. جایی که زمانی نابینا بودم، حالا می‌توانستم ببینم.

آیا شکستن طلسم حقیقت دارد | فورا، نیاز عمیق و عمیق خود را به یک ناجی دیدم. به دلیل معبد انجیل مولین، می دانستم که به چه کسی مراجعه کنم.

دعای من در آن روز از سادگی یک دل سرچشمه می گرفت: «پروردگارا، من حاضرم با تو کار کنم اگر تو حاضری با من کار کنی.» ایستادم و از دفتر بیرون رفتم.

آیا شکستن طلسم حقیقت دارد | هنوز کاملاً متوجه نشده بودم که چه کار کرده ام. اما خدا می دانست. در دو هفته اول، به نظر می رسید که بهشت ​​همه چیز را در زندگی من جابجا کرده است و در مدت کوتاهی شغل جدیدی در آیووا داشتم و زندگی جدیدی در پیش داشتم.

و من دوست دخترها را پشت سر گذاشتم! اما این زندگی جدید پیش روی من نبود که مرا متحول می کرد … زندگی جدیدی در من بود.

آیا شکستن طلسم حقیقت دارد | اگرچه هنوز به طور قطع نمی دانستم، رویدادی در سفر به خانه من به آیووا نشان داد که خدا به آنجا نقل مکان کرده است.

من در استیمبوت اسپرینگز، کلرادو، توقف کردم تا چند نفر از دوستان استنفورد را ملاقات کنم. پدر یکی از آنها مزرعه ای در خارج از Steamboat داشت.

آیا شکستن طلسم حقیقت دارد | بنابراین من مشتاقانه منتظر بودم که چند روز استراحت و کوه راکی ​​را در حالی که از آنجا عبور می کردم، بگذرانم.

وقتی رسیدم، نیاز به یک پیت استاپ داشتم، بنابراین مستقیم به سمت حمام رفتم. وقتی در را باز کردم، دیدم که دیوارها با چین‌های مرکزی پلی‌بوی پوشیده شده بود و فوراً دفع شدم.

READ  دعانویس خوب تلفنی

آیا شکستن طلسم حقیقت دارد | من شوکه شده آنجا ایستادم. از وسط چین شوکه شده اید؟ نه، من از تنفرم شوکه شدم. این واکنش از کجای دنیا نشات گرفت؟ تعجب کردم.

به هر حال، ما با فرد استوکر صحبت می کنیم، مردی که تاریخ های ورود مجلات پورنو به داروخانه های محلی را حفظ کرده بود. اونی که کلاس رو رد کرد تا هوس روی صفحات داشته باشه.

آیا شکستن طلسم حقیقت دارد | کسی که برای تالارهای مرکزی زندگی می کرد و آنها را برای آخر مثل دسر شیرین ذخیره می کرد. من هرگز در زندگی ام توسط یک نقطه مرکزی دفع نشده بودم.

همانطور که چندین روز در مورد این پیشرفت فکر می کردم، دو و دو را کنار هم قرار ندادم و این «من جدید» را به نماز در دفترم وصل نکردم، اما باید می کردم.

آیا شکستن طلسم حقیقت دارد | با نگاه کردن به گذشته، می توانم ببینم که به وضوح نشانه ای از تغییر قلب من بود. وقتی نجات پیدا کردی، خدا قلب جدیدی برای او به تو می دهد.

او در شما زندگی می کند و به شما قدرتی می دهد که برای انجام هر کاری و هر کاری که شما را به انجام آن می خواهد، از جمله دعوت او به پاکی جنسی، به شما می دهد.

آیا شکستن طلسم حقیقت دارد | این زندگی جدید بدون هیچ تلاشی جریان یافت و تمایلات جدید برای انجام خواست خدا بدون توجه من به وجود آمد. همانطور که من به یاد دارم، در طول دو هفته بین غروب من


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

نوشته های مشابه