آیا دعا نویسی واقعیت دارد


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

آیا دعا نویسی واقعیت دارد | اما لازم نیست دویدن فقط یک تعهد بیشتر باشد. به خصوص در مرحله گارودا به بسیاری از اهداف خود رسیده ایم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | داشتن اهداف بیشتر فقط مسائل را پیچیده می کند. اکنون زمان آرامش است. ما فقط به این دلیل می دویم که دوستش داریم.

آیا دعا نویسی واقعیت دارد

آیا دعا نویسی واقعیت دارد | نه به این دلیل که دویدن طولانی است، یا به این دلیل که در حال انجام فواصل زمانی هستیم، بلکه به این دلیل که دویدن تنها جاه طلبی ماست.

استاد | مثل بچه هایی که از تابستان سرگیجه دارند، می دویم چون حس خوبی دارد. حتی اگر یک دونده پیشرفته و یک مراقبه ماهر هستید.

آیا دعا نویسی واقعیت دارد | ذهن آگاهی و آگاهی به ما اجازه می دهد تا آزادی و فضای دویدن را تجربه کنیم. بسیاری از دنیای مدرن ما ساختار یافته است.

به یاد داشته باشید که ویژگی های ببر و شیر گارودا را با زمین در تماس نگه می دارد. در این دویدن های طولانی و پرماجرا، سعی کنید توجه خود را تا انتها حفظ کنید.

آیا دعا نویسی واقعیت دارد | هم ذهن آگاهی و هم آگاهی، هم درون نگری و هم آگاهی. حتی زمانی که خود را در قلمرو جدیدی به چالش می‌کشید، تمرکز، آگاهی و آرامش، رویکرد پایه است.

حتی ممکن است کمی ترس داشته باشید زیرا منطقه را نمی شناسید. بدیهی است که باید مراقب باشید. دویدن های بالقوه خطرناک را انجام ندهید.

آیا دعا نویسی واقعیت دارد | بلکه آنها را چالش برانگیز کنید. در عین حال، دید چشم پرنده خود را در بازی نگه دارید، به ذهن آگاهی و آگاهی بپیوندید تا ارزیابی دقیقی از شرایط انجام دهید.

READ  طلسم جدایی هفت میخ

بدون اینکه خیلی دور شوید. تفکر گارودا: عشق و مهربانی در مرحله گارودا، ما ذهن خود را گسترش می دهیم تا دیگران را نیز در بر گیرد.

آیا دعا نویسی واقعیت دارد | خوشبختی تجربه عشق و محبت بین خانواده و دوستان است. فکر عشق قوی ترین احساس است.

عشق والدین ما را به اینجا می رساند و عشق مادر به ویژه ما را قادر می سازد که زنده بمانیم.

آیا دعا نویسی واقعیت دارد | عشق یک انسان به انسان دیگر به ما امکان می دهد که ارتباط برقرار کنیم و رشد کنیم. نسخه کم شدت عشق، مهربانی است.

ابراز محبت و مهربانی به دیگران به نفع آنهاست و ما را در خوشبختی خودمان ریشه می دهد. این محبت و مهربانی در ذهن و قلب انسان فطری است.

آیا دعا نویسی واقعیت دارد | حتی اگر اکثر ما آن را در لحظات تصادفی تجربه می کنیم، این چیزی است که می توانیم آن را پرورش دهیم. مانند آزادی گارودا، بی اندازه و بی حد و حصر است.

راه شروع مراقبه در مورد عشق و مهربانی این است که کسی را که دوستش دارید به ذهن بیاورید. وقتی به آن شخص فکر می کنید، احساس مهربانی، محبت و عشق به وجود می آید.

آیا دعا نویسی واقعیت دارد | عشق زمانی رشد می کند که آرزوی خوشبختی دیگری را داشته باشی. ممکن است این یک رشد عاطفی عمیق نباشد.

اما این لحظه نوع دوستانه ذاتی، توجه ذهنی را از خودتان دور می کند و وقتی به آنچه که آنها را خوشحال می کند فکر می کنید، آن را بر روی دیگران می تابد.

READ  طلسم زبان بند قوی مادر شوهر

آیا دعا نویسی واقعیت دارد | وقتی این احساس را برانگیختید، با آن بمانید. این تمرین بسیار قدرتمند است زیرا می تواند بر خودخواهی ما غلبه کند.

و از قضا احساس عشق و علاقه به دیگران بهترین راه برای شاد کردن خودمان است. در طول قرن‌ها، مراقبه‌گران تشخیص داده‌اند که ریشه ناراحتی، رنج و استرس اساساً خود محوری است.

آیا دعا نویسی واقعیت دارد | همانطور که ما این تفکر را انجام می دهیم، البته به مراقبت خوب از خود ادامه می دهیم، اما نگرش ما از نگاه کردن به جهان با این سوال تغییر کرده است که چه چیزی مرا خوشحال می کند؟

وقتی انتظار داریم شرایط بیرونی باعث شادی شود، خود را یکی پس از دیگری برای ناامیدی آماده می کنیم. گارودا فراتر از چنین قراردادی و کوچک فکری پرواز می کند.

آیا دعا نویسی واقعیت دارد | تفکر در مرحله گارودا عمدتاً شامل آرزوی عمیق برای شاد بودن دیگران است. پس از اینکه وضعیت خود را ثابت کردیم و ذهن خود را آرام کردیم، تمرکز خود را روی عشق و مهربانی قرار می دهیم.

ابتدا به دوستان و خانواده خود می اندیشیم و محبت و محبت قلبی خود را به آنها ابراز می کنیم. سپس نیروی بی حد و حصر این ویژگی ها را به دوستان و آشنایان دور هم تجسم می کنیم.

آیا دعا نویسی واقعیت دارد | سپس آن را به افرادی که نمی شناسیم تعمیم می دهیم.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − پنج =

نوشته های مشابه