دعانویس

آیا دعا نویسی واقعا اثر دارد

آیا دعا نویسی واقعا اثر دارد | بنابراین کفش های دویدنم را پوشیدم و به همه پیوستم. جان پرت و چند نفر دیگر این رویداد را سازماندهی کرده بودند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | ما برای دو رویداد در دریاچه های قرمز پر جمع شدیم – یک 5K و یک 15K. از دیدن این همه دونده که برای حضور در آنجا تلاش می کنند متاثر شدم.

آیا دعا نویسی واقعا اثر دارد

آیا دعا نویسی واقعا اثر دارد | تعداد کمی در کارگاه آموزشی «دویدن با ذهن مدیتیشن» شرکت کرده بودند. پیس ران ترکیب منحصربه‌فردی از مردم را به خود جذب کرده بود – برخی که تازه برای دویدن آمده بودند.

استاد | برخی دونده‌هایی که مدیتیشن را شروع کرده بودند و برخی مراقبه‌گرها که به دویدن پرداخته بودند. همه هیجان زده بودند. برای برخی از دوندگان، این یک چالش بود.

آیا دعا نویسی واقعا اثر دارد | مطمئن نبودم که آن روز بدوم یا نه، زیرا هنوز در حال بهبودی از مصدومیت بودم. اما صبح مسابقه احساس بهتری داشتم، و این برای یک هدف خوب بود.

زیرا دویدن از ارتفاع 7500 فوتی شروع شد. خورشید می درخشید. من همه را تشویق کردم که از خود مراقبت کنند و روح روز را در ذهن داشته باشند – اینکه ما برای صلح می دویم.

آیا دعا نویسی واقعا اثر دارد | اسلحه خاموش شد و ما شروع به دویدن کردیم. دیدن همه مردمی که برای صلح در کشور مرتفع کلرادو می دویدند بسیار شگفت انگیز بود.

از میان چمنزارهای زیبا، بر روی شکاف‌های صخره‌ای دویدیم و به سمت یک رودخانه پایین رفتیم و در شیب آخر به سمت استوپا وارد مرکز کوهستان شامبالا شدیم.

READ  شکستن طلسم همسر

آیا دعا نویسی واقعا اثر دارد | بالا آمدن از دره و دیدن این بنای مقدس زیبا راهی باورنکردنی برای پایان دادن به یک مسابقه بود. من از مردم خواستم که در اطراف آن قدم بزنند، که مرسوم است.

به جای دویدن دور آن، که مناسب نیست. همسرم، خاندرو تسیانگ، منتظر اهدای جوایز بود. او به همه یک کاتا داد، شال سفید سنتی تبتی ها به نشانه دوستی، برکت و خوش یمن بودن.

آیا دعا نویسی واقعا اثر دارد | از اینکه دنیاهای دویدن و مدیتیشن در کنار هم قرار گرفتند، بسیار متاثر شدم. این دو گروه بسیار متفاوت که من به خوبی آنها را می شناسم معمولاً با هم ترکیب نمی شوند.

با این حال، در آن روز، همگی به عنوان مدیتیشن کننده و دونده برای رسیدن به صلح، دور هم جمع شده بودیم.

آیا دعا نویسی واقعا اثر دارد | شخصاً برای من بسیار ارزشمند بوده است. اما چیزی که آن را واقعاً رضایت بخش کرده است این است که بتوانم از طریق فعالیت خود به دیگران کمک کنم.

نه تنها شور و شوق من به من اجازه داد تا با دیگران ارتباط برقرار کنم، بلکه توانستم مردم را تشویق کنم تا با بدن و همچنین ذهن خود کار کنند.

آیا دعا نویسی واقعا اثر دارد | در مقیاسی بزرگتر، از طریق ماراتن، توانستم بودجه، شایستگی و روحیه برای خیریه ها جمع آوری کنم و بیشتر در جهت بازسازی آموزش فرهنگی و معنوی تبت کار کنم.

در ابتدا، من بر بازسازی صومعه در منطقه سورمانگ در شرق تبت که پدرم در آنجا راهبایی بود، تمرکز کردم و الهام بخش مردم محلی را تقویت کردم.

READ  دعا نویسی طلسم و جادو

آیا دعا نویسی واقعا اثر دارد | من پروژه های بشردوستانه دیگری را نیز آغاز کردم. وقتی شروع به دویدن کردم، به این فکر نمی کردم که چگونه می تواند به کارهای خیریه منجر شود.

اما این یک نتیجه طبیعی بوده است. همانطور که تناسب اندام و اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنیم، می خواهیم آن خوبی را با دیگران به اشتراک بگذاریم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 7 =