آیا دعا نویسی اثر دارد


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

آیا دعا نویسی اثر دارد | من آن سخنرانی را با کمی ترس در مورد اینکه هر کسی در این شرکت مهندسی اطلاعات سرسخت علاقه زیادی به شنیدن در مورد مهارت های نرم دارد، پیش بینی کردم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | احساس می‌کردم تا حدودی مانند یکی دیگر از مزایای بی‌پایانی که کارمندان آنجا از آن لذت می‌برند، جایی بین یک ماساژ و تمام نوشابه‌هایی که می‌توانید بنوشید.

آیا دعا نویسی اثر دارد

آیا دعا نویسی اثر دارد | اما این چیزی نیست که منگ را بسیار خاص می کند. در عوض، این ترکیب جادویی منگ از تجزیه و تحلیل سیستم های درخشان با قلب طلا است.

استاد | مهندس منحصر به فردی با هوش اجتماعی آنقدر بالا که هر بازدیدکننده ای احساس کند که در خانه است – و برای عکس گرفتن با آن ژست گرفت. به او.

آیا دعا نویسی اثر دارد | اولین برداشت من از گوگل توسط Chade-Meng Tan شکل گرفت که به طور گسترده با نام Meng شناخته می شود.

منگ خوشامدگوی غیررسمی شرکت است، همکار خوب سرکوب‌ناپذیر آن (که هیچ‌کس نمی‌تواند آن را انکار کند، همانطور که کارت ویزیت او می‌گوید).

آیا دعا نویسی اثر دارد | وقتی با او آشنا شدم، متوجه شدم که منگ شخص خاصی است. وقتی از کنار دفترش رفتم و تابلوی اعلانات را روی دیوار نزدیک در دیدم، یک خبر آمد: ردیف به ردیف منگ در عکس‌های فوری با نام‌های پررنگ دنیا.

منگ با ال گور منگ با دالایی لاما. و با محمد علی و با گوئینت پالترو. بعداً از طریق یک مقاله در صفحه اول نیویورک تایمز متوجه شدم که منگ به عنوان «آن مرد گوگل» معروف است.

READ  نوشتن دعا برای فرزند نافرمان

آیا دعا نویسی اثر دارد | اول، تجزیه و تحلیل. به عنوان بخشی از مجموعه سخنرانی های Authors@Google آمده بودم تا در مورد هوش هیجانی سخنرانی کنم.

در این سنگر عقل – به هر حال، فقط برای اینکه برای شغلی در گوگل در نظر گرفته شوید، به نمرات SAT برتر نیاز دارید.

آیا دعا نویسی اثر دارد | بنابراین وقتی به اتاقی که قرار بود سخنرانی کنم، بزرگ‌ترین مکان در آن قسمت ، رسیدم، شگفت‌زده شدم و متوجه شدم که مکان مملو از جمعیت است و ازدحام جمعیت به داخل سالن می‌ریزد.

به وضوح علاقه زیادی وجود داشت. در گوگل، شاید با مخاطبانی با بالاترین ضریب هوشی که تا به حال صحبت کرده ام صحبت می کردم.

آیا دعا نویسی اثر دارد | اما در میان همه آن مغزهای بزرگی که آن روز مرا شنیدند، این منگ بود که هوشمندی مهندسی معکوس هوش هیجانی را داشت.

منگ آن را جدا کرد و دوباره با بینش درخشانی کنار هم قرار داد: او دید که شناخت خود در هسته هوش هیجانی نهفته است و بهترین برنامه ذهنی برای این کار را می توان در روش آموزش ذهن به نام ذهن آگاهی یافت.

آیا دعا نویسی اثر دارد | این بینش زیربنای برنامه ای است که منگ ایجاد کرده است. زمانی که او از این دوره در دانشگاه گوگل پرده برداری کرد، نام آن (به طور مناسب برای یک شرکت در مورد جستجوی وب) بود.

همانطور که در اینجا خواهید خواند، بسیاری از کسانی که این دوره را در گوگل گذرانده اند، آن را تجربه ای متحول کننده می دانند.

READ  طلسم ازدواج سریع با پسر مورد علاقه

آیا دعا نویسی اثر دارد | منگ همچنین در انتخاب همکاران خود، مانند معلم ذن، نورمن فیشر، و دوست و همکار دیرینه من، میرابای بوش، مدیر مؤسس مرکز ذهن متفکر در جامعه، زیرک بود.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + چهارده =

نوشته های مشابه